ZAJĘCIA PLASTYCZNE W TYGRYSKACH

Dnia 29 marca o godzinie 14.00 w grupie Tygrysków odbyły się zajęcia plastyczne z udziałem Pani Sylwii – mamy Wiktora z naszej grupy. Pani Sylwia przygotowała dla dzieci wiele ciekawych prac plastycznych o tematyce świąt wielkanocnych. Mama Wiktora wykonała z dziećmi oryginalne kurki z papierowych talerzyków z ozdobnymi piórkami. Uważam , że takie zajęcia są bardzo atrakcyjne dla dzieci. Dzieci z przejęciem wykonywały prace plastyczne, pozwoliło im to rozwijać ich kreatywność i pomysłowość. Dzieci miały możliwość samodzielnie wykonać prace plastyczne pod okiem doświadczonego instruktora. Zachwytom dzieci nie było końca gdy ukończone kurki mogły zabrać do domu i pokazać swoim najbliższym. Zajęcia to także integracja z rodzicami i możliwość poznania przez rodziców umiejętności swoich dzieci. Zajęcia na długo zapadną w pamięci dzieci, a Pani Sylwia ma stałe zaproszenie do naszego przedszkola na tak atrakcyjne zabawy z dziećmi.