Kubusie - Grupa VI

Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Znamy się już kilka dobrych lat, więc jesteśmy ze sobą zgrani i zżyci. Mamy tu swoich kolegów i koleżanki, z którymi uwielbiamy się bawić. Bardzo lubimy zajęcia i zabawy ruchowe w przedszkolu i na świeżym powietrzu. W tym roku korzystamy z programu "Nasze przedszkole" M. Kwaśniewskiej i W. Żaby-Żabińskiej. Pracujemy w kartach pracy "Bawię się i uczę" wydawnictwa MAC. Jesteśmy pracowici i ciekawi świata. Lubimy ciągle dowiadywać się czegoś nowego. Tradycyjnie uwielbiamy rysować i naprawdę nieźle nam to wychodzi. Potrafimy też wznosić zadziwiające budowle z klocków. Jak przystało na Kubusie, apetycik nam dopisuje w tym roku, więc rośniemy silni i zdrowi.