WIGILIA W TYGRYSKACH

Dnia 15 grudnia o godzinie 14.30 w grupie III Tygryskach odbyła się uroczysta Wigilia z udziałem rodziców. Dzieci wystawiły Jasełka „ Wigilijna rymowanka”. Dziewczynki wystąpiły w roli aniołków ze skrzydłami i aureolami tańcząc anielski taniec. Chłopcy wcielili się w role diabłów tańcząc iście diabelski taniec. Byli też Trzej Królowie z darami dla Jezusa oraz pasterze. Pozostałe dzieci to Mikołaj oraz dzieci. W rolę Józefa wcielił się Wiktor a Maryją była Hania, która cudnie i z wielkim przejęciem odegrała swoja rolę. Na koniec dzieci wręczyły swoim rodzicom pierniki samodzielnie upieczone i udekorowane, zaśpiewali wraz z rodzicami kolędę i podzielili się opłatkiem . Następnie wspólnie spożyli wieczerzę wigilijna. Było bardzo miło a uroczysty nastrój podnosiła doniosła atmosfera panująca w sali.

Zdjęcia i komentarz:
AGNIESZKA BIERNACKA