URODZINY KUBUSIA PUCHATKA 2010

25.11.2010 minęło 10 lat odkąd nasze przedszkole nosi imię Kubusia Puchatka.
To był dzień na kóry czekaliśmy z utęsknieniem. Już od kilku tygodni z radością śpiewaliśmy Kubusiowe piosenki i odliczaliśmy dni do urodzin na specjalnie przygotowanym kalendarzu, malowaliśmy, wyklejaliśmy i lepiliśmy Kubusiowe postaci.

Kiedy nadszedł ten dzień i wybiła godz. 14:00 wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu Przedszkola rozpoczęliśmy uroczystość urodzinową. Pani Dyrektor powitała zebranych, podziękowała gościom za przybycie, a wspominając minione 10 lat wzruszyła do łez wielu słuchaczy.
Kwiaty, prezenty i życzenia popłynęly z ust zaproszonych gości. Dziękujemy za ciepłe słowa i prezenty Wiceprezydentowi MIASTA OTWOCKA Panu Edwardowi Zdzieborskiemu, Dyrektorowi Oświaty Miejskiej Panu Robertowi Ratajowi, prezesowi ZNP w Otwocku Pani Wiesławie Tomaszewskiej, przedstawicielce Rady Rodziców Pani Annie Kozłowskiej i Pani Sabinie Podlipniak naszej przedszkolnej Babci - fundatorce sztandaru przedszkola.
W czasie trwania uroczystości odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom poetyckiego konkursu internetowego pt. "DLA CIEBIE MISIU". Wielką niespodzianką dla dzieci był urodzinowy spektakl przygotowany przez rodziców pt. "Urodzinowy prezent". Ukochane zwierzątka ze Stumilowego Lasu wraz ze swym opiekunem Krzysiem podbiły serca wszystkich dzieci. A kiedy ucichły brawa oklaskujące rodziców wszyscy udali się do sal na małe co-nieco.
Po słodkiej uczcie była kolejna niespodzianka. Zabawa taneczna z udziałem Klauna, Krzysia i zwierzątek ze Stumilowego Lasu. Ostatnią niespodzianką były Kubusiowe balony ufundowane przez rodziców, które dostarczyły dzieciom i paniom bardzo dużo wrażeń.

PODZIĘKOWANIA
  • Dla rodziców z koła teatralnego za wspaniałą kreacje ról:

Dziękuję Pani Kasi Boguckiej, Pani Marzenie Raczkowskiej, Pani Renacie Olejnik, Pani Hani Kucharskiej, Pani Oli Grabowskiej, Panu Sebastianowi Odolińskiemu, Panu Michałowi Pariaszewskiemu.

Dziękuję absolwentom: Marcysi Boguckiej i Natalce Kloch.

• Dla sponsorów konkursu poetyckiego "DLA CIEBIE MISIU"

Dziękuję Pani Agacie Jonasz, Pani Beacie Plata i Pani Karolinie Odolińskiej

• Dla Klauna Pana Tomasza Miturskiego i Pani Ewy Skowronek

• Za pyszne torty dziękujemy Pani Bogusi, Pani Danusi i Pani Dyrektor.

• Za udostępnienie zdjęć i możliwość publikacji na naszej stronie dziękujemy Pani Annie Sędek

Zdjęcia: Anna Sędek

Komentarz: Barbara Winnicka