PRZEDSTAWIENIE O WIOŚNIE W TYGRYSKACH

Dnia 20 .03.2012 roku grupa Tygrysków wystawiła przedstawienie „Witaj Wiosno” dla najmłodszych dzieci z przedszkola ( Maleństwa, Kłapouchy). Dziewczynki wcieliły się w role wiosennych kwiatów ( przebiśnieg, sasanka, niezapominajka, krokus, pierwiosnek, zawilec) oraz w rolę kolorowych motylków i biedronek. Chłopcy byli żabami, był także bocian, niedźwiedź, deszcz i wiatr wiosenny oraz dzieci z przedszkola. Narrator wystąpił w opasce wiosennego słońca. Wszyscy z niecierpliwością czekali na przyjcie Pani Wiosny. Pani Wiosna wystąpiła w przepięknej , wiosennej sukience z wieńcem kwiatów na głowie. Dzieci z przejęciem recytowały swoje role oraz z wielkim zapałem śpiewały wiosenne piosenki: „ Marzec czarodziej”, „Wiosna” „ Marcowe słoneczko”. Brawom nie było końca, widać było, że najmłodszym przedszkolakom bardzo się spodobało przedstawienie. Inscenizacja Tygrysków była doskonałą okazją do integracji dzieci z różnych grup wiekowych oraz do zaprezentowania talentów aktorskich dzieci.