PRZEDSTAWIENIE KUBUSIÓW - "JESIEŃ PUCHATKA"

Zdjęcia z galerii do pobrania TUTAJ

Dnia 14 października 2013 roku Kubusie przygotowały inscenizację jesiennej bajki pt. ,,Jesień Puchatka’’ dla wszystkich pracowników naszego, puchatkowego przedszkola.

Kubusie wcieliły się w role zwierząt mieszkających w lesie ( niedźwiedź brunatny, lis, wiewiórka ,jeż, lis, żaba), grzybów ( borowik, muchomor), leśnych duszków i dzieci, które naśmieciły w lesie.

Dziewczynki odgrywały role Pani Jesieni ( Zuzia), leśnej wróżki ( Ola), jesiennego listka ( Weronika) oraz zwierząt leśnych ( Ola, Ola, Róża ,Martyna, Wiktoria) i leśnego duszka ( Klaudia).

Dzieci z przejęciem recytowały swoje role oraz wcieliły się w odgrywane postacie. Zajęcia takie przyczyniają się do lepszej integracji dzieci z całego przedszkola oraz do przestrzegania tradycji obchodzenia Dnia Edukacji Narodowej.