iej Przedszkole nr 18 im. Kubusia Puchatka - Witamy

Piknik rodzinny 2011

10.06.2011 pomimo braku słońca na terenie naszego przedszkola było bardzo gorąco. A to za sprawą wrażeń, których dostarczały nam zaplanowane na ten dzień atrakcje. Jako pierwsi prezentowali się rodzice w spektaklu pt "Spotkanie bajek". Za poświęcony czas, zaangażowanie w przygotowanie rekwizytów i kostiumów i wspaniałą kreację ról dziękujemy:

Pani Oldze Grabowskiej (Wróżka)
Pani Marzenie Raczkowskiej (Smerf)
Pani Renacie Olejnik (Smerfetka)
Pani Katarzynie Boguckiej (Smerf)
Pani Ewie Rozum (Smerf)
Pani Annie Kucharskiej (Czarownica)
Pani Izie Łabudzkiej (Śnieżka)
Pani Annie Czarnogłowskiej (Pinokio)
Pani Annie Kozłowskiej (Calineczka)
Pani Oliwii Sadowiak (Krasnal)
Pani Honoracie Kusak(krasnal)
Pani Justynie Tokarskiej (Krasnal)
Pani Monice Szewczyk (Krasnal)
Pani Annie Dąbrowskiej (Krasnal)
Pani Elwirze Winiarek (Krasnal)
Panu Mariuszowi Zakrzewskiemu (Kubuś)
Panu Robertowi Karpińskiemu (Papa Smerf, Krasnal, Elf)
Panu Sebastianowi Odolińskiemu (Gargamel)
Panu Michałowi Pariaszewskiemu (Wilk)

Dziękujemy Pani Teresce Rychlicy (Ropuch)
Pani Basi Winnickiej (Smok)
Absolwentce Natalii Kloch (Klakier)
Natalce Zakrzewskiej z grupy Królików (Pszczółka)

Kolejną atrakcją była koronacja Miss i Mistera Przedszkola. Gratulacje dla zwycięzców: Oli Gajownik i Antosia Boguckiego

Ogromne brawa otrzymali prezentujący swoje piosenki laureaci konkursu "Spiewaj z Kubusiem". Brawa dla Marysi Kacperek, Oliwii Kloch i Filipa Jureczko.

Taneczna podróż po Europie dostarczyła wszystkich uczestniczącym w zabawie wiele radości.

Gigantyczna kolejka do loterii fantowej mówiła sama za siebie.

Przepysznym placuszkom ziemniaczanym, flakom, kiełbasce z grilla, bigosikowi, apetycznym ciastom i wacie cukrowej nie można było się oprzeć.

A kiedy brzuchy były pełne można było poskakać na trampolinie, pomalować buzię i pojeździć na kucyku.

Ostatnią atrakcją festynu było dodatkowe losowanie

- Aparat fotograficzny ufundowany przez Eurobank wylosował Tomek Sowa - dziękujemy sponsorom
I Rower ufundowany przez Państwa Sadowskich wylosowała Dagmara z grupy Kłapouszków - dziękujemy sponsorom
II Rower ufundowany przez Babcię i Dziadka Julki Zaleskiej Państwa Joanne i Zbigniewa Wilińskich ze sklepu rowerowgo na ul. Bazarowej wylosował Maksio Kozłowski - Dziękujemy sponsorom.

Obejrzyj film