PAŹDZIERNIK W TYGRYSKACH

Cześć to my 4- latki Tygryski.
Już miesiąc chodzimy do przedszkola i coraz bardziej nam się tu podoba. Mamy tutaj swoje ulubione zabawki, swoich kolegów i ukochane Ciocie.
Potrafimy już coraz więcej, wiemy kiedy należy siedzieć na dywanie, kiedy są zajęcia, a kiedy jest czas na zabawę. Lubimy bawić się razem z Ciociami na dywanie w zabawy paluszkowe i muzyczno – ruchowe.
Potrafimy układać historyjki obrazkowe, zgadywać zagadki, wymyślać bajki i opowiadania.
Lubimy też liczyć na swoich małych dywanikach różnymi liczmanami: kasztanami, nakrętkami, owocami.
Bardzo lubimy wykonywać różnorodne prace plastyczne przy stolikach, które wymyślają nam nasze Ciocie.
Lubimy także pracować w naszych kartach pracy ( każdy z nas ma swoją podpisaną teczkę).
W przedszkolu jest fajnie i miło płynie nam w nim czas.
Podsumowaniem niech będzie wiersz Hanny Ożogowskiej „ Do przedszkola”:

„ WESZŁY DZIECI DO PRZEDSZKOLA
WSZYSTKO JE CIEKAWI