KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 21.03.2013 roku w naszym przedszkolu po raz kolejny rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. W tej edycji temat z którym musieli zmierzyć się uczestnicy to „Wielkanocne figurki”. Konkurs otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na wiek. Jury w składzie : dyr. Hanna Gołębiowska, Longina Molak, Justyna Lewandowska i Renata Gocłowska miało bardzo trudną pracę; oto co ustaliło. I miejsce jury przyznało Rozalii Rozum z grupy Króliki, Wiktorii Król i Wiktorowi Zarębie z grupy Sowy , II miejsce zdobył Błażej Węcek z grupy Króliki, a trzecie Aleksandra Felińska z grupy Króliki. Pozostałymi uczestnikami konkursu byli : Gabriela Balbuza, Krzysztof Bucki, Zofia Bucka, Chudzik Adam, Patryk Donica, Maksymilian Feliński, Mateusz Fotek, Anna Kalinowska, Bartosz Kalinowski, Olga Myziak, Amelia Suty. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy serdecznie.