KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 16.04.2012 roku w naszym przedszkolu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „EURO Z KUBUSIEM”. Organizatorzy konkursu nie narzucali ograniczeń co do techniki i wieku, był to więc konkurs otwarty dla wszystkich chętnych. Tym trudniejszą pracę miało do wykonania jury w składzie : dyr. Hanna Gołębiowska, Małgorzata Włodarczyk, Longina Molak i Sylwia Zaremba; oto co ustaliło. I miejsce jury przyznało Juliannie Zaleskiej z grupy Kubusie , II miejsce zdobył Szymon Odoliński z grupy Sowy, a trzecie Wiktoria Sporczyk z grupy Kubusie. Pozostałymi uczestnikami konkursu byli : Dagmara Michalak, Kacper Grzęda, Zofia Bucka, Aleksandra Książek, Roksana Marciniak. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy serdecznie, a tych którzy nie wzięli udziału w tegorocznej edycji konkursu plastycznego, zachęcamy do próbowania swoich sił w kolejnych konkursach.

Zdjęcia i komentarz: Edyta Szerfenberg