Dzień babci i dziadka u Sówek - Mądrych główek

"Babcię wymyślił Bóg, bo on nie może być wszędzie"

Pomimo, że styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni jedyne w roku, kiedy każdemu wnukowi robi się cieplej na sercu.

Zaproszenie Babci i Dziadka na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w harmonogram imprez przedszkolnych. To dzień pełen uśmiechu, wzruszeń, łez i radości.
Kiedyś ktoś powiedział, że Babcię wymyslił Bóg, bo on nie może być wszędzie. I właśnie tak jest, tam gdzie zapracowani rodzice nie zdążą tam zdąży na pewno babcia.

22 stycznia nasi mili goście przybyli do przedszkola bardzo punktualnie. Dumni ze swoich wnuków z przejęciem oglądali wystawianie przez nas jasełka, a ze wzruszniem słuchali dedykowanych dla nich wierszy i piosenek.
Własnoręcznie przygotowane upominki urzekły niejedną Babcię i Dziadka.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom, żeby przez resztę życia szli tak tanecznym krokiem jak widać na załączonym filmie

Zdjęcia z galerii do pobrania TUTAJ