BAL W KUBUSIACH 2014

Zdjęcia z galerii do pobrania TUTAJ

Dnia 9 stycznia 2014 roku dla dzieci z całego przedszkola odbył się bal karnawałowy. W grupie Kubusie dzieci były przebrane bardzo pomysłowo i oryginalnie. Wśród dziewczynek były Księżniczki, Królewny, Królowa Śniegu Wróżki ,Egzotyczne Tancerki oraz Frankenstein z Monster High.

Chłopcy byli przebrani za: Piratów, Muszkieterów, Zorro, Spidermana, Superbohatera, Kowboja, Żołnierza, Wojownika, Batmana.

W czasie balu dzieci wesoło bawiły się przy muzyce disco oraz piosenkach dla dzieci. Były także liczne konkursy z nagrodami : najładniejszy taniec, kto szybciej usiądzie na krześle, kto szybciej zje wafle.

Dzieci chętnie bawiły się tańcząc w pociągu za swoją Ciocią poznając tańce z różnych regionów świata np. taniec na Ukrainie, Rosji, Francji, Niemczech i wiele innych. Uwieńczeniem balu był wystrzał konfetti i cukierkowy deszcz dla dzieci. Bal był niewątpliwie wielkim przeżyciem dla dzieci i pozostanie na długo w pamięci dzieci.