BAL KARNAWAŁOWY W TYGRYSKACH

Dnia 11 stycznia 2012 roku odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowo- przebierańcowy. Wszystkie Tygryski były przebrane bardzo pomysłowo i oryginalnie. Wśród dzieci były: królewny, księżniczki, wróżki, Królewna Śnieżka, Królowa Śniegu oraz trzy piękne i niezwykle tajemnicze Cyganki, ( tancerki) w sukienkach w czerwono – czarne groszki. Wśród chłopców dominowali: piraci, byli też strażacy, super bohaterowie, żołnierze, spiderman ,angielscy policjanci, królewicze i rycerze. Jednym z bardziej wymyślnych strojów miał na sobie Pirat Adaś do tego niezwykła maskę i miecz. Na balu dzieci bawiły się przy muzyce disco i muzyce dla dzieci. Uśmiechom nie było końca podczas zabaw w jedzenie kiślu, w którym brała udział tajemnicza Biała Dama ( Hania) oraz podczas występów Byczka Ferdynanda ( Filip) i jego toreadora ( Wiktor). Wszystkie dzieci tańczyły też japoński taniec, który prowadziła Japonka (Ola) z wachlarzem. Na balu dominowała samba, którą szczególnie dziewczynki chętnie tańczyły, była też lambada i makarena. Ten bal na długo pozostanie dzieciom w pamięci, bo przecież „ ….w karnawale same bale…”

Zdjęcia i komentarz:
Agnieszka Biernacka