ZAJĘCIA 6-LATKI

Dnia 5 lutego 2010 roku w grupie 6 – latków odbyły się ciekawe zimowe zajęcia „ Dary Księżniczki Lodu”. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w tych zajęciach. Na początku wysłuchały inscenizacji nauczyciela „ Dary Księżniczki Lodu”, następnie tańczyły ze śnieżynkami. Słuchały także ciekawostek o Grenlandii, przyporządkowywały podpisy do ilustracji. Jedna dziewczynka ( Ola) była Śniegową Księżniczką i czarowała inne dzieci. Dzieci układały także rozsypankę z zimowych gwiazdek. Na koniec wykonały pracę plastyczną „ Lodowa kraina” wykorzystując swoją wyobraźnię i talenty manualne. Zajęcia angażowały dzieci do pracy i wspólnej zabawy.Integrowały dzieci poprzez wspólną zabawę, były ciekawą formą zajęć w naszej grupie.

Zdjęcia i komentarz
Agnieszka Biernacka